ESG RIZIKŲ VALDYMAS

8-oji metinė rizikos valdymo konferencija

Aplinkosaugos, socialinės atsakomybės bei gerosios valdysenos elementai (angl. environmental, social, and governance (ESG)) drauge rodo neginčijamą naują kryptį verslams, kurie nori tapti ir išlikti sėkmingais.

Dalis įmonių šiuos elementus kol kas tebevertina ir įgyvendina tik kaip paviršutiniškus rinkodaros raktažodžius, tačiau pažangūs verslai savo patirtimi jau gali įrodyti, kad strateginis požiūris į ESG mažina rizikas, padeda pasiekti geresnių rezultatų, didinti verslo vertę ir užtikrinti ilgalaikę jo perspektyvą.

Baltic Institute of Corporate Governance (BICG), advokatų kontora COBALT bei SEB bankas kviečia verslo savininkus, kolegialių organų narius bei vadovus į 8-ają metinę rizikos valdymo konferenciją, kurioje šiemet nagrinėsime, kokios rizikos supa verslą, tinkamai neįvertinantį ESG elementų svarbos.

Jūsų sveikata mums – prioritetas, tad „ESG rizikų valdymas” metu laikysimės visų renginiams taikomų saugumo reikalavimų. Norint dalyvauti, su savimi reikės turėti galiojantį Galimybių pasą.

The event is finished.

Date

16 Sep 2021
Expired!

Time

8:30 - 13:00

Cost

75.00 €

Location

Viešbutis „Kempinski“
Universiteto g. 14, Vilnius
© Copyright - BICG Events